Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 28 2022 04:02

Kerkohen 2 rrobaqepese per ATELIE tek 21 dhjetori

Publikuar: Maj 28 04:02
Shikime: 320
Ne Tirane prane 21 DHJETORI.RRUGA FREDERIK SHIROKA .PERBALL SUPERMARKET JOENA kerkohen te punesohen 2 rrobaqepese per ne ATELIE ART ZANAT TRADITE, per qepje produkte per femije, fustane per femije dhe te rritur, carcafe, perde etj. Kerkohet te kene eksperience pune dhe deshire per te punuar. Paga dhe kushtet e punes shume te mira. Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 0697312305.
Përshkrimi i linkut
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione