Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Njoftime për Punë të ndryshme | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej mijëra konkurse per punë te ndryshme në Gjithë Shqipërinë. Shiko konkurse për punë të ndryshme në fusha të ndryshme si lavazhier, agjent Forex, bashkëpuntor biznesi, pastrues, rrobaqepëse, agjent retention, riparime dhe montime, dhe shumë punë të tjera që ofrohen nga kompani të ndryshme.28 Nën 07:55
Linku:
Të tjera , Tiranë

Online Customer Support


Sot 08:31 Të tjera , Durrës

Punetor turni i 3

Shitësit të Besuar
Sot 08:31 Të tjera , Durrës

punetor karburanti

Shitësit të Besuar
Sot 08:31 Të tjera , Durrës

punetor karburanti

Shitësit të Besuar
Sot 08:31 Të tjera , Durrës

punetor karburanti

Shitësit të Besuar
Dje 18:41 Të tjera , Vlorë

Art hekure

Shitësit të Besuar
Dje 17:19 Të tjera , Tiranë

Ofroj vend pune shofere femra.

Dje 10:54 Të tjera , Korçë

Kerkoj pastruese

28 Nën 23:46 Të tjera , Tiranë

SHOFER TAKSIE

28 Nën 19:16 Të tjera , Tiranë

Kamarier/kamariere

28 Nën 15:08 Të tjera , Vlorë

Punime Hekuri

28 Nën 15:05 Të tjera , Vlorë

Punime Hekuri

28 Nën 07:55
Linku:
Të tjera , Tiranë

Online Customer Support

27 Nën 11:52 Të tjera , Tiranë

Kamarier/e - banakjer/e

27 Nën 11:12 Të tjera , Tiranë

Shofer taxi

27 Nën 10:05 Të tjera , Durrës

Kerkoj shitese

27 Nën 03:07 Të tjera , Tiranë

Kerkohet Recepsioniste

24 Nën 13:20 Të tjera , Tiranë

Punetor Dezinfektimi part time

24 Nën 11:13 Të tjera , Durrës

PUNONJES SIGURIE

23 Nën 22:52 Të tjera , Tiranë

LISTA CALL CENTER

23 Nën 10:14 Të tjera , Tiranë

Kerkohen punonjese ne fabrik prodhimi

23 Nën 07:33 Të tjera , Durrës

SERVIS 13


Jeni duke kërkuar për punëtë ndryshme që ofrohen nga kompani në Shqipëri. Gjej mijëra njoftime pune në kategori tëndryshme dhe gjej ofertën ideale per ju.


Gjej Punë të ndryshme në MerrJep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.l dhe gjej mijëra ofertat për punë të ndryshme që ofrohen nga kompani në Shqipëri. Gjej njoftime pune në Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier, dhe shumë vende të tjera në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftime për punë tëndryshme si lavazhier, agjent Forex, bashkëpuntor biznesi, pastrues, rrobaqepëse, agjent retention, riparime dhe montime dhe shumë punë të tjera. Filtro njoftimet apo kërko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale për punë në kategori të ndryshme.


Krijo Njoftime për Punë të ndryshme


Keni kompaninë tuaj dhe jeni duke kërkuar për punëtor? Krijo njoftime në MerrJep.al dhe gjej kandidatët e duhur në mesin e mijëra vizitorëve që kërkojnë për punë të ndryshme në Gjithë Shqipërinë. Shpërndaj njoftime shpejt dhe lehtë ne MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione