Publikuar: Jan 09 2017 08:57

Vincier

Publikuar: Jan 09 08:57
Shikime: 17
Kompania I.XH.E.M Parafabrikat është në kërkim të zgjerimit të skuadrës së saj dhe ofron vëndin e mëposhtë të punës:

1. Vincier
Përshkrimi i Punës: Montim i objekteve me elemente te parafabrikuar
Kualifikimi minimal i kërkuar:

Eksperiencë minimale 3 vjeçare si Vincier
Patente per Vinc

Me plotësimin e kualifikimit minimal, përbën përparësi:
Patenta te tjera si per trailer, fadroma, eskavator, etj.
Eksperiencë në kompani ne fushat e ndertimit
Banim në Durrës

Personat e interesuar janë të lutur të na kontaktojnë nëpërmjet e-mailit ixhem[email protected] duke dërguar bashkangjitur një CV.
Vetëm personat e seleksionuar do të kontaktohen.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
17
0694061948

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione