Publikuar: Maj 11 2021 04:35

Shitese per Furre Buke Pasticeri Permeti

Publikuar: Maj 11 04:35
Shikime: 29
Kerkohet Shitese
06:00-14:00Turni Pare
14:00-22:00Turni i Dyte
Eksperienca nuk eshte kriter mjafton korrektesia dhe deshira per te punuar
Adresa : Prane Pazarit te Ri tek Zyrat e punesimit(mbas ministris se jashtme)
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione