Kerkojme puntor, Operator , PS3 dhe PS4 , PC

Kërkohet punë nga: UserKlodi 11 Tet 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Gamezone-gamingarena kerkon:
Kerkojme operator per (salle lojrash) Playstation dhe PC.
Kerkohet puntor mbi 18 vjece, i pergjegjshem per punen dhe per detyrat e tij si operator te kerkuara nga ky vend pune.
Salla ndodhet ne Alidem dhe operon me 8 playstationa dhe 16 Gaming PC.
Rroga eshte 20000 (200 mij lek te vjetra ne muaj). kundrejt 7 oreve ne dite.
Vendodhja e dyqanit eshte:
Nderthurrja e rruges Petronini Luarasi me Dalip Zavalani (ne buze te rruges), prane njesise bashkiake Nr: 2. Pa ngjitur maloren e tregut elektrik ose me sakt perball NEPTUN-it
Dyqani Playzone-GAMINGARENA
na kontaktoni ne numrin e mesiperm.
Julutem kontaktoni ne 0695279466 :whast app ose cel (Klodi)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim