Kerkohet nj goc per te punuar me thonjt

0 LEK

Kërkohet punë nga: Ilda 28 Mar 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Sektori
Të tjera
Kerkohet nj goc per te punuar me thonjt ne ambjentin e nj parukerie ..ambjenti ka tavolinen e vet dhe ndodhet ne rrugen fortuzi..per me shum info kontaktoni ne njoftim
Leaflet
Në fillim