Publikuar: Qer 03 2022 01:25

"Marina Bay" ofron vend pune kuzhinier/ndihmes kuzhinier

Publikuar: Qer 03 01:25
Shikime: 519
Bashkohuni me skuadren “Maritim Resort Marina Bay” dhe fitoni mundësinë për të pasur një përvojë ndërkombëtare. Hoteli i parë me pesë yje në Vlorë ju tregon standardet ndërkombëtare të hotelerisë përmes trajnimeve të vazhdueshme dhe kushteve shumë të mira të punës:1 dite pushim/jave; 8 orë punë/ditë; transport falas; pagë e mirë; mundësi për të marrë bonuse dhe për të fituar më shumë; punë gjatë gjithë vitit; mundësi për të fituar një karrierë të ardhshme jashtë vendit; atmosferë relaksuese dhe produktive; ushqim i përfshirë etj.
Pozicioni i lire: Kuzhinier/ Ndihmes Kuzhinier
-Te kene eksperience te meparshme pune
- Te kete pregatitje te mire profesinale
-Te kontrolloje cilesine e lendeve te para per gatim
-Te kete ambicie per te mesuar dhe rritur profesionalisht
- Te kete njohuri në gjuhë të huaja
- Te jete fleksibel me oraret e punes
-Te jete korrekt, I pergjegjshem, I komunikueshem dhe bashkepunues ne grup

Aplikantët mund të kontaktojnë në numrin e telefonit 0696041000 dhe email info@marinabay.al
Adresa : Rruga "Aleksander Moisiu", prane vilave qeveritare, Vlore
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione