Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej punë në Hotelieri apo Turizëm | Njoftimet Shqipëri


Gjej punë në Hotelieri apo Turizëm. Shiko njoftimet për punë si recepsionist, pastrues/e hoteli, personel hoteli, menaxher i rezervimeve, banakier, kamarier, kuzhinier, sanitare, menaxher hoteli, dhe shumë vende tjera të lira pune në hotele. Gjej mijera njoftime per pune ne Hotelieri apo Turizëm.
13 Pri 13:23 Turizëm dhe Hotelieri  ·  Vlorë

Recepsionist/e

09 Pri 21:54 Turizëm dhe Hotelieri  ·  Vlorë

sanitare per hotele ne himare

90 000 LEK

09 Pri 20:55 Turizëm dhe Hotelieri  ·  Vlorë

kerkohet sanitare

90 000 LEK

04 Pri 15:38 Turizëm dhe Hotelieri  ·  Sarandë

Kerkohet Sanitare ne Ksamil

04 Pri 14:44 Turizëm dhe Hotelieri  ·  Sarandë

Kuzhinier me eksperience ne Ksamil

04 Pri 04:19 Turizëm dhe Hotelieri  ·  Vlorë

Punsojme

25 Mar 13:03 Turizëm dhe Hotelieri  ·  Vlorë

Kerkojme Sanitare


Kërkoni punë në Hotelieri apo Turizëm? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjej njoftime për konkurse të shpallura për punë në hotele dhe hapësira të ndryshme në gjithë Shqipërinë.


Gjej punë në turizëm apo Hoteleri


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej oferta pune ne Hotelieri apo Turizëm në gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet për punë si recepsionist, pastrues/e hoteli, personel hoteli, menaxher i rezervimeve, banakier, kamarier, kuzhinier, sanitare, menaxher hoteli, personel për hotel, bar apo restaurant, ndihmës kuzhinier, krye kuzhinier, ndihmës kamarier, dhe shumë vende tjera pune të lira në hotele, bare apo restaurante në Shqipëri.


Filtro njoftimet per pune ne Hotelieri apo Turizëm apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej punën ideale për ju.


Shpall konkurse për punë në turizëm apo hotelieri


Nëse keni nevojë për staf në hotele, bare apo restaurante, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime per pune ne Hotelieri apo Turizëm duke përshkruar punën që ju ofroni dhe gjej kandidatët e interesuarë për punë në fushën e hotelieris apo turizmit.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione