Kerkoj Kuzhinier per Restaurant Peshku ne Prishtin

Kërkohet punë nga: Enis Xhabir Bllaca Dje 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore


Kerkojme kuzhinier per kuzhine italiane ne Prishtine.

Pervoja e obliguar
Prej 18 deri ne 25 vjet

Na kontaktoni viber apo whatsapp:+383 49 685 000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim