Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej punë në Restaurant, Bare apo Shitore


Gjej konkurse për punë në Restaurante, Bare apo shitore. Shiko njoftimet për kuzhinier, banakier, kamarier, krye-kuzhinier, punë në market, punëtor fast food, kamrier part-time, kasap, shitës, arkatar dhe shumë vende tjera pune për Restaurante, Bare apo shitore.Sot 08:10 Restorante/Bare dhe Shitore , Tiranë

Kerkojme shitese ne pasticeri

40 000 LEK

17 Sht 11:21 Restorante/Bare dhe Shitore , Lushnjë

Njoftim Pune

100 000 LEK

08 Sht 12:52 Restorante/Bare dhe Shitore , Tiranë

Kerkohet Kamarier/e


Dëshironë të gjesh vend pune në Restaurant, Barë apo Shitore? Shiko konkurset e shpallura në MerrJep.al dhe gjej punën ideale për ju në mesin e mijëra njoftimeve.


Gjej punë në Restaurant, Bare apo Shitore


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej punën që të përshtatet më së miri. Shiko njoftimet për punë të ndryshme si kuzhinier, banakier, kamarier, krye-kuzhinier, punë në market, punëtor fast food, kamrier part-time, kasap, shitës, arkatar, ndihmës kuzhinier, staf marketi, sektorist në market, ndihmës kamarier, Picier, dhe shumë vende tjera pune të lira në Gjithë Shqipërinë.


Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për vende pune të lira në Restaurant, Bare apo Shitore.


Shpall konkurse pune në MerrJep.al


Jeni duke kërkuar punëtor për Bare, Restaurant apo Shitore? Krijo njoftime në MerrJep.al për punën që ofroni duke përshkruar kushtet e punës, dhe gjej kandidatët e duhur për punën që ofroni.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione