Publikuar: Dhj 25 2021 11:54

Klinika Dentare E-DeNSH

Publikuar: Dhj 25 11:54
Shikime: 72
Klinika ndodhet tek pallati i KMY ne Rrugen Pandi Dardha, Laprake.
Ideuar per te ushtruar sherbimet Dentare me standarte bashkekohore.
Synimi eshte te krijohet nje staf i kualifikuar, me parime idealiste dhe bashkpunuese, ku prioriteti te mbetet jo vetem te zbatohet protokolli aktual i nje pune cilesore, por kryesisht, ky protokoll te pasurohet dhe te perditesohet, me angazhim dhe pasion qe tek profesionistet e shendetsise supozohet mos mungoje.
Aktualisht gezojme bashkpunimin me Akademite me te avancuara te Italise, ne mbeshtetje te nismes sone per ta shenderruar kliniken, ne nje ambient te sherbimeve dentare te modelit akademik..ku pervoja, njohurite dhe opinionet e grupit bashkebisedohen dhe konfrontohen ,per te personalizuar dhe perfeksionuar ne cdo detaj, permbushjen e kerkesave te pacienteve.
Turizmi Dentar eshte gjithashtu nje hapsire mjaft e rendesishme mbi te cilen eshte krijuar infrastruktura e duhur dhe premton rezultate shum te kenaqshme.
Gjuha italiane eshte nje preference por jo domosdoshmeri.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione