Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej punë në Mjeksi | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej konkurse pune në Mjeksi. Shiko njoftimet për punë si infermiere, mjek pediater, laborante, farmaciste, asistente dentare, mjek stomatolog, mami, teknik imazherie, dentist, dhe shumë vende tjera pune në Mjeksi. Gjej mijera njoftime per vende te lira pune ne Gjithe Shqiperinë.Dje 09:54 Mjeksi  ·  Durrës

Asistente dentare

23 Pri 09:22 Mjeksi  ·  Tiranë

Kerkohet Staf Per Klinik

23 Pri 09:22 Mjeksi  ·  Tiranë

Kerkohet Farmaciste

110 000 LEK

15 Pri 20:01 Mjeksi  ·  Tiranë

Fizioterapiste

15 Pri 13:29 Dyqan Mjeksi  ·  Tiranë

Kerkohet Perfaqesues Mjekesor

Shitësit të Besuar
14 Pri 13:41 Mjeksi  ·  Tiranë

Mjek Laboratori Klinik- BioKimik

13 Pri 22:12 Mjeksi  ·  Fier

Asistente Dentare

05 Pri 11:42 Mjeksi  ·  Tiranë

fizioterapiste

05 Pri 11:38 Mjeksi  ·  Tiranë

praktikante ne fizioterapi

24 Mar 12:43 Mjeksi  ·  Tiranë

Sanitare me kohe te pjesshme

23 Mar 22:00 Mjeksi  ·  Tiranë

Sanitare me kohe te pjesshme

25 000 LEK

14 Mar 13:25 Mjeksi  ·  Fier

Kerkohet asistente dentare

14 Mar 01:28 Mjeksi  ·  Tiranë

KERKOHET FARMACISTE

10 Mar 21:05 Mjeksi  ·  Tiranë

fizioterapiste

16 Shk 11:28 Mjeksi  ·  Tiranë

Kerkohet Mjek Gjinekolog ne Gjermani

29 Jan 18:26 Mjeksi  ·  Tiranë

Ofroj licenc Farmacie ( jo te punesohem ) ne Tirane

04 Jan 08:27 Mjeksi  ·  Fier

Kerkohet Asistente Dentare

02 Jan 12:50 Mjeksi  ·  Durrës

Kërkohet Dentist me kohë të plotë

10 Tet 14:57 Mjeksi  ·  Tiranë

laborant dentar

10 Tet 14:57 Mjeksi  ·  Tiranë

Laborant Dentar Student

14 Sht 02:58 Mjeksi  ·  Tiranë

Ofrohet pune

13 Sht 22:36 Mjeksi  ·  Tiranë

Itali Infermiere profesionale

26 Gush 12:49 Mjeksi  ·  Lezhë

Kerkoj Farmaciste

08 Gush 10:31 Mjeksi  ·  Tiranë

fizioterapiste

07 Gush 15:31 Mjeksi  ·  Fier

Kerkoj pune si infermiere

20 Korr 23:56 Mjeksi  ·  Tiranë

Kerkohet Mjeke Stomatologe

26 Maj 17:13 Mjeksi  ·  Tiranë

Kerkohet Laburant Dentar me eksperience

16 Maj 03:07 Mjeksi  ·  Tiranë

Kerkohet Asistente Dentare

15 Maj 23:27 Mjeksi  ·  Tiranë

Vend pune asistent dentar

25 Pri 18:40 Mjeksi  ·  Tiranë

Kerkohet masazhatore


Keni njohuri në ndonjë fushë të mjeksis? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjej konkurse pune për fusha të ndryshme ne Mjeksi. Shiko njoftimet dhe gjej punën ideale për ju.


Gjej punë në Mjeksi


Nëse jeni duke kërkuar punë në sektore të ndryshme ne Mjeksi, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shiko njoftimet për punë si infermiere, mjek pediater, laborante, farmaciste, asistente dentare, mjek stomatolog, mami, teknik imazherie, dentist, staf ambulance, dhe shumë vende tjera pune të lira në Gjithë Shqipërinë.


Nëse keni kryer shkollimin në drejtimin e mjekësis dhe jeni duke kërkuar për mundësi për fillimin e karrierës tuaj si mjek/e, eja në MerrJep.al dhe shiko konkurset e shpallura për punë në ndonjë fushë ne Mjeksi.


Shpall konkurse pune në Mjeksi


Vizito MerrJep.al nëse jeni duke kërkuar për staf mjekësor profesional. Krijo njoftime leht dhe shpejt dhe gjej kandidatët e duhur për punën që ofroni. Shpërndaj njoftime per pune ne Mjeksi në MerrJep.al duke treguar detajet e punës dhe gjej kandidatët e duhur në mesin e mijëra vizitorëve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione