Publikuar: Maj 17 2022 02:30

Kerkoj radiologe

Publikuar: Maj 17 02:30
Shikime: 48
Kerkohet radioge per te perdorur paisjet panoramex dhe grafi endorale! Klinika ndodhet prane poliklinikes se specialiteteve ne Durres . Preferohen te diplomuarit ne 5 vitet e fundit
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione