Publikuar: Nën 19 2021 10:24

Ofrohet pune per lavazho

LEK

Publikuar: Nën 19 10:24
Shikime: 46
Kerkohet puntor per ne lavazho me ose pa eksperienc , ofrohen kushte te mira pune rroga 45000 leke ne muaj dhe siguracione .
Kush esht i interesuar te kontaktoj.
Ju faleminderit !
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione