Publikuar: Sht 05 2021 11:24

Shitet Furra dhe Kerkohet Furretar

Publikuar: Sht 05 11:24
Shikime: 356
Furre Buke Gecaj nxjerr ne shitje te gjitha pajisjet e furres, si dhe kerkon te punesoje nje furretar. Te gjitha mjetet e prodhimit, furrat e pjekjes, brumatricja dhe cdo gje e nevojshme shiten, ambjenti nuk perfshihet pasi eshte me qera. Gjithashtu kerkohet nje furretar per turnin e nates. Ambjenti ndodhet ne zonen e Laprakes, Tirane.Cmimi i shitjes se furres 10000 Euro, por mbeten te negociueshme ashtu si dhe paga e furretar-it. Per me teper ju lutem kontaktoni ne numrin e telefonit.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione