Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej punë për Industri dhe Prodhimtari | Njoftimet në Gjithë shqipërinë


Gjej konkurse pune në Industri dhe Prodhimtari. Shiko njoftimet për punë si marangoz, rrobaqepëse, saldator, punë në mobilieri, magazinier, punpnjëse fasonerie, ndihmës saldator, bojaxhi mobiljesh dhe shumë vende tjera pune të lira në Gjithë Shqipërinë. Gjej mijera vende te lira pune ne Industri dhe Prodhimtari.Dje 09:00 Industri dhe Prodhimtari , Elbasan

BOJAXHI ME OSE PA EKSPERIENCE

29 Maj 18:29 Industri dhe Prodhimtari , Vlorë

punesim

29 Maj 08:36 Industri dhe Prodhimtari , Durrës

Montuese femer

26 Maj 12:15 Industri dhe Prodhimtari , Durrës

INXHINER MEKANIK

26 Maj 12:13 Industri dhe Prodhimtari , Durrës

Teknik freze CNC

26 Maj 12:13 Industri dhe Prodhimtari , Durrës

SALDATOR TIG-MIG

25 Maj 11:53 Industri dhe Prodhimtari , Tiranë

Kerkohet Puntore per hapjen e peteve

45 000 LEK

20 Maj 02:22 Industri dhe Prodhimtari , Tiranë

Marangoz

16 Maj 11:35 Industri dhe Prodhimtari , Durrës

PUNETOR

15 Maj 14:24 Industri dhe Prodhimtari , Durrës

Durres, Ofrohen Vende Pune

15 Maj 09:37 Industri dhe Prodhimtari , Fier

EKONOMISTE

14 Maj 14:19 Industri dhe Prodhimtari , Durrës

Kerkohet Pirunist

12 Maj 17:29 Industri dhe Prodhimtari , Tiranë

Falgeo SHPK kerkon Instalues Parqesh

11 Maj 22:43 Industri dhe Prodhimtari , Tiranë

Vegla per oficin

5 850 EUR Çmimi me zbritje

10 Maj 11:30 Industri dhe Prodhimtari , Vlorë

MOBILERI MEDIU

1 EUR

Online
10 Maj 10:22 Industri dhe Prodhimtari , Tiranë

Vende te lira pune

24 Pri 10:44 Industri dhe Prodhimtari , Tiranë

Kasap

18 Pri 20:25 Industri dhe Prodhimtari , Tiranë

Kerkohet marangoz dhe ndihmes marangoz

14 Pri 10:32 Industri dhe Prodhimtari , Fier

EKONOMISTE

12 Pri 09:50 Industri dhe Prodhimtari , Durrës

Ofroj vend pune Sharexhi

11 Pri 17:16 Industri dhe Prodhimtari , Tiranë

Kerkohet punetor ndihmes

11 Pri 17:16 Industri dhe Prodhimtari , Tiranë

Kerkohet ndihmes per punime Duralumini

10 Pri 14:18 Industri dhe Prodhimtari , Durrës

Kerkohet Bojaxhi

07 Pri 15:43 Industri dhe Prodhimtari , Tiranë

Kerkohet Mirembajtes

07 Pri 15:39 Industri dhe Prodhimtari , Tiranë

Kerkoj Shofer

07 Pri 09:34 Industri dhe Prodhimtari , Tiranë

KERKOHET SPECIALIST DURALUMINI


Jeni duke kërkuar për punë në industri apo prodhimtari? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjej kokurse pune të shpallura nga kompani të ndryshme në Gjithë Shqipërinë.


Gjej punë në Industri apo Prodhimtari


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej konkurse të shpallura per pune ne Industri dhe Prodhimtari nga kompani në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet për marangoz, rrobaqepëse, saldator, punë në mobilieri, magazinier, punpnjëse fasonerie, ndihmës saldator, bojaxhi mobiljesh, pasticier, mjeshter mobilerie, montim mobiljesh, pasticier, punëtor në fabrikë për prodhim dritareve dhe dyerve, dhe shumë vende të tjera pune në kompani të ndryshme për industri dhe prodhimtari. Filtro njoftimet apo Kërko në kutinë e këkrimit dhe gjej punën ideale për ju.


Shpall konkurse pune për industri dhe prodhimtari


Nëse keni kompani në industriale apo për prodhimtari dhe kërkoni staf, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime per pune ne Industri dhe Prodhimtari duke përshkruar punën që ofroni dhe gjej kandidatët e duhur për kompaninë tuaj.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione