Njoftimet e kompanisë Publikuar: Dhj 10 2021 02:19

“Marina Bay” kerkon te punesoje Financier-e

Publikuar: Dhj 10 02:19
Shikime: 6
“Marina Bay” kerkon te punesoje Financier-e
Detyrat
1) Te mbaje te gjitha koresponsdencat me organet tatimore, me institucionet shteterore per pjesen financiare.
2) Te njohe dhe perdore shume mire progranin Alfa Web, paketa microsoft office.
3) Raport ditore per te gjithe transaksionet bankare, hedhjen e tyre ne sistem, likudjimin e furnitoreve dhe klienteve.
4) Regjistirmi i te ardhurave dhe shpenzimeve,
5) Mbajtaja e maredhenieve financiare me klientet-furnitoret
Kualifikimet / Kërkesat
Kualifikime/Kërkesa:
1. Të ketë përfunduar Fakultetin Ekonomik
2. Të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze.
3. Të ketë ekperience pune.
4. Të ketë aftësi të mira komunikimi.
5. Të ketë aftësi për të punuar ne grup.
Shënime
Të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e-mail: [email protected]
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Valona Konstruksion

Valona Konstruksion” shpk është një kompani e fokusuar në investimet infrastukturore, kryesisht në ndërtimet civile. Themeluar në vitin 2001. “Valona Konstruksion” është një nga kompanitë kryesore zhvilluse të ndërtimeve civile në zonën në të cilën ushtron aktivitetin e saj. 

Ne investojmë në tregje cilësisht, jo vetëm duke ndërtuar produktet, por mbi të gjitha duke krijuar dhe ndjekur standarte. Ndërtimet tona janë në zonat më të mira.Në 5 vjecarin e fundit Valona Konstruksion ka ndërtuar dhe është në proces ndërtimi të rreth 60000 ( gjashtëdhjetëmijë) m2 ndërtime. Ne kemi zgjedhur dhe i qëndrojmë fort jo vetëm ndërtimit si proces por dhe integrimit dhe funksionalitetit të tij. Për këtë ne kemi krijuar departamentin e Administrim-Mirëmbajtjes. Cdo projekt i përfunduar nga Valona Konstruksion administrohet nga departmenti i administrimit duke qenë gjithnjë në kushtet e tij optimale.Ne po krijojmë një frymë të re ndërtimi të përgjegjshëm në zonat ku operojmë. Kjo është një siguri dhe një vlerë më tepër në investimin që bëjnë klientët tanë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Kompleksi “Green Towers”, Lagjia “Pavaresia”, Rruga “Hasan Kushta”,Vlorë

+355682094948

http://valonakonstruksion.com/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Valona Konstruksion” shpk është një kompani e fokusuar në investimet infrastukturore, kryesisht në ndërtimet civile. Themeluar në vitin 2001. “Valona Konstruksion” është një nga kompanitë kryesore zhvilluse të ndërtimeve civile në zonën në të cilën ushtron aktivitetin e saj. 

Ne investojmë në tregje cilësisht, jo vetëm duke ndërtuar produktet, por mbi të gjitha duke krijuar dhe ndjekur standarte. Ndërtimet tona janë në zonat më të mira.Në 5 vjecarin e fundit Valona Konstruksion ka ndërtuar dhe është në proces ndërtimi të rreth 60000 ( gjashtëdhjetëmijë) m2 ndërtime. Ne kemi zgjedhur dhe i qëndrojmë fort jo vetëm ndërtimit si proces por dhe integrimit dhe funksionalitetit të tij. Për këtë ne kemi krijuar departamentin e Administrim-Mirëmbajtjes. Cdo projekt i përfunduar nga Valona Konstruksion administrohet nga departmenti i administrimit duke qenë gjithnjë në kushtet e tij optimale.Ne po krijojmë një frymë të re ndërtimi të përgjegjshëm në zonat ku operojmë. Kjo është një siguri dhe një vlerë më tepër në investimin që bëjnë klientët tanë.

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione