Valona Konstruksion

Valona Konstruksion” shpk është një kompani e fokusuar në investimet infrastukturore, kryesisht në ndërtimet civile. Themeluar në vitin 2001. “Valona Konstruksion” është një nga kompanitë kryesore zhvilluse të ndërtimeve civile në zonën në të cilën ushtron aktivitetin e saj.

Ne investojmë në tregje cilësisht, jo vetëm duke ndërtuar produktet, por mbi të gjitha duke krijuar dhe ndjekur standarte. Ndërtimet tona janë në zonat më të mira.Në 5 vjecarin e fundit Valona Konstruksion ka ndërtuar dhe është në proces ndërtimi të rreth 60000 ( gjashtëdhjetëmijë) m2 ndërtime. Ne kemi zgjedhur dhe i qëndrojmë fort jo vetëm ndërtimit si proces por dhe integrimit dhe funksionalitetit të tij. Për këtë ne kemi krijuar departamentin e Administrim-Mirëmbajtjes. Cdo projekt i përfunduar nga Valona Konstruksion administrohet nga departmenti i administrimit duke qenë gjithnjë në kushtet e tij optimale.Ne po krijojmë një frymë të re ndërtimi të përgjegjshëm në zonat ku operojmë. Kjo është një siguri dhe një vlerë më tepër në investimin që bëjnë klientët tanë.

Kompleksi “Green Towers”, Lagjia “Pavaresia”, Rruga “Hasan Kushta”,Vlorë

Vlorë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-36 nga 36

GARAZHE NE VLORE

4 000 LEK /muaj

MAGAZINE 300 M²

1 EUR /muaj

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione