Publikuar: Qer 04 2021 12:43

Vegla Servisi

LEK

Publikuar: Qer 04 12:43
Shikime: 4
Ure lift 2,5 ton
Krik dore 3 ton
Karikues dhe startier baterie
Pistoleta ajri esp 4 bar
Rafti celsave me gjith cesat per cdo lloj makineGur zmarluesPres 20 tonPritese vaji, dhe per kamjo automatVinxh motorri 500 kgKrik kamjo 500 kg
Kompresor 200 Lt
Tavolin per celsat
Tavolin pune mbajtese celsash me te gjith llojet e celsave
Veglat jan origjinale, jo mall tregu jan mar ne itali vetem 8 muaj te perdorura. Shiten te gjitha bashk 5 milion lek, cmimi i pa diskutushem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione