Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje për Mekanikë dhe Lavazh | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Blej makina dhe inventar të ndryshme për mekanikë dhe lavazh. Gjej njoftime për pompe lavazhi, aksesorë për lavazh, saldatriçe, lavazh të kompletuar, pompe vakumi, kompresor, pajisje për bojatisje makinash, fshese lavazhi, makineri për gomisteri, steke lavazhi, bombul lavazhi dhe shumë të tjera në shitje.Dje 12:11 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkodër

Larese me Vakum

400 LEK Çmimi me zbritje

15 Pri 10:57 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Shiten paisje per lavazh dhe larje tapicerie

1 100 EUR

14 Pri 17:48 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

vidator i ri

2 500 LEK

Online
04 Pri 04:19 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Elbasan

Depozite uji 5000 litra

90 000 LEK

02 Pri 19:31 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Elbasan

Depozite uji 5000 litra

90 000 LEK

28 Mar 14:08 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Shitet autolarje profesionale DE

590 EUR

28 Mar 14:07 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Shiten paisjet per autolarje

1 100 EUR

28 Mar 14:07 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Autolarje profesionale DE

1 EUR

28 Mar 14:06 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Shiten autolarjet

1 EUR

28 Mar 14:04 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Autolarje DE

1 EUR

28 Mar 14:02 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Autolarje 350 bar

690 EUR

28 Mar 13:59 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Pako per Autolarje

1 050 EUR

28 Mar 13:57 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Shitet pako per autolarje DE

999 EUR

28 Mar 13:53 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Shitet pako per autolarje

950 EUR

22 Mar 16:24 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Durrës

Goma dhe paisje gomisterie

7 000 EUR

17 Mar 20:28 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Sarandë

Fshesë Korenti Profesionale

1 EUR

16 Mar 16:29 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkodër

Frigorifer freskues

600 LEK

05 Mar 13:00 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Pompe lavazhi profesionale

35 000 LEK

08 Shk 07:46 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Djaosbshwjsbeb jdb

4 200 EUR

11 Jan 22:00 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Kucovë

Torno Ruse okazion

5 000 LEK

29 Nën 00:04 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkodër

Shiten pajisje per lavazh!

1 500 EUR

25 Tet 10:21 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

mercedes actros

90 000 EUR

20 Tet 19:28 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Depozita ajri

400 EUR

12 Tet 13:43 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Kompresor

1 200 EUR

01 Tet 22:35 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Korçë

Prese me freksion

800 000 LEK

04 Sht 10:52 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Kärcher

7 500 EUR

07 Gush 21:57 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Fshes tapicerie shum pak e perdorur

480 EUR


Jeni duke kërkuar për pajisje për mekanikë apo lavazh? Jeni në kategorinë e duhur, shiko njoftimet dhe gjej gjithçka që të nevojitet për mekanikë, dhe lavazhe me çmimet më të volitshme.


Blej Makina dhe Inventar për Mekanikë apo Lavazh


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej gjithçka që të duhet për mekanikë dhe inventar me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për pompe lavazhi, aksesorë për lavazh, saldatriçe, lavazh të kompletuar, pompe vakumi, kompresor, pajisje për bojatisje makinash, fshese lavazhi, makineri për gomisteri, steke lavazhi, bombul lavazhi, pajise gomisterie, aspirator për lavazh, fshsë tapicerie, pajisje për servis makinash, dhe shumë makina dhe vegla të tjera për mekanikë apo lavazhë.


Shit Pajisje dhe vegla për Mekanikë dhe Lavazh


Nëse keni makina dhe inventar të ndryshëm për mekanikë apo lavazh që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime tani dhe gjej të interesuarit për pajisje për mekanikë dhe lavazh në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione