Makineri per fabrik per fabrik kepucesh

0 EUR

Shitet nga: Ligert 12 Sht 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
2 manovi qepje te kompletuara me te gjitha makinerit funksionale + 5 tranxha dhe nje tranxhon dhe te gjitha pjeset e kembimit + kompresor okazion pranojme dhe ndrrime te ndryshme
Leaflet
Në fillim