Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe vegla industriale Në shitje (Shitet, Shes) në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina dhe Inventarë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina dhe Inventarë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:09 Makina dhe vegla industriale , Tiranë

Shitet Makine Qepse

150 EUR

Sot 19:09 Makina dhe vegla industriale , Tiranë

Shitet Makine Qepse

200 EUR

Sot 19:09 Makina dhe vegla industriale , Tiranë

Shitet Makine Qepse

400 EUR

Sot 19:09 Makina dhe vegla industriale , Tiranë

Shitet Makine Qepse

300 EUR

Sot 19:09 Makina dhe vegla industriale , Tiranë

Shitet Makine Qepse

400 EUR

Sot 19:09 Makina dhe vegla industriale , Tiranë

Shitet Makine Qepse

400 EUR

Sot 19:09 Makina dhe vegla industriale , Tiranë

Shitet Makine Qepse

200 EUR

Sot 19:09 Makina dhe vegla industriale , Tiranë

Shitet Makine Qepse

300 EUR

Sot 19:09 Makina dhe vegla industriale , Tiranë

Shitet Makine Qepse lineare

200 EUR

Sot 19:09 Makina dhe vegla industriale , Tiranë

Shitet Makine Qepse

200 EUR

Sot 19:09 Makina dhe vegla industriale , Tiranë

Shitet Makine Qepse

200 EUR

Sot 19:09 Makina dhe vegla industriale , Tiranë

Shitet Makine Qepse

400 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Inventarë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina dhe Inventarë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


apartament AUDI A3 saldatrice Makina qepse MAKINA Gjenerator ekspres kompresor Makineri Furra buke shtepi BMW Peshore ideal Trapan bango pirun makine qepese makina per prodhimin Kalander trapan Paisje pastrimi kimik nderrohet dyer qepse ekskavator trapon freze cnc ups Peshore elekronike makineri per pvc frigorifer akullore Bidona Inoksi makine ne shitje Makineri industriale makineri druri VEGLA PUNE heqje berthame ulliri Makineri paketimi pvc plotter automatike Lavatriqe industriale Printer per bluza makine apartamente ne shitje i mobiluar pune ne france pompe suvatimi Sharr karrel 2800 frigorifer mikser Trapano Makineri per mobilje makineri zmerilimi prizren makina per Makina qepese Makina qepse per dyshek Karrige per rrobaqepesi prerese makineri per geshtenja LAVATRICE INDUSTRIALE Makineri pipash lavatrice prefesjonale makineri geshtenje Karrige industriale shitje Pajisje për dyqan peshku sharra Kapanon ngarkim Po kërkoj për makinë të vogël me motor 1.2 ekspres kafeje Makina me frigorifer ngrires pompa lavatrice Dumdum Makina per xham anevator vitrine akullore paketuese qese Mini skavator hekur profesional hologram hekur rul AUSONIA Duralumin Ricoma furre Agregat dizell motorra frigoriferi kepuce makineri pastrrimi me ajer dhe rer makineri pastrim boje me rer makineri pastrrimi me rere makineri pastrrimi me skorie makineri pastrrimi industrriale Paketuse elemente kokërr bullgari Paketuse elemente kokërr bulkari Paketuse elemente kokërr

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione