Shitet biznesi Restorant ne Bllok

49 000 EUR

Shitet nga: Restorant Pallati 11 28 Pri 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Restorant ne mes te Bllokut me 164 m2 dhe 100 m2 verande te mbuluar.
Momentalisht punon si bar-restorant me 133 ulese, kuzhine te kompletuar me paisjet me te mira profesionale(vetem kuzhina ka kushtuar 35000 euro). E gjitha per cmim 49000 euro.
Restorant Pallati 11
0698710642
Leaflet
Në fillim