Publikuar: Qer 23 2022 05:51

Shiten Dyqane Online (E-commers) me eksperiencë 4 vjeçare

Publikuar: Qer 23 05:51
Shikime: 459
Kompania ka siguruar një klientelë besnike prej mijëra shqiptarësh në këto 4 vite pune.

Me një prezencë online të konsiderueshme, dyqanet kane accounte zyrtare në Facebook, Instagram dhe YouTube.
Gjithashtu platformat web dhe aplikacioni mobile në IOS dhe Android, te ndërtuara në mënyrë specifike për dyqan online, kane një SEO të strukturuar dhe efektive në të gjithë motorrët e kërkimit.

Platformat jane si me poshte:

MATRAPAZI -
Webi: www.matrapazi.com
Instagram: https://www.instagram.com/matrapazicom/
Facebook: https://www.facebook.com/matrapazicom/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UChsUDFcyhdijIB5ROYWWcNw/
PlayStore: https://bit.ly/2STB9Ac
App Store: https://apple.co/2zrZiXV

PROENTI -
Webi: www.proenti.com
Instagram: https://www.instagram.com/proenti/
Facebook: https://www.facebook.com/proenticom
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCUQrvvLCsIHBLrDouUg0b4A
PlayStore: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.proentiltd.proenti&hl=en&gl=US
App Store: https://apps.apple.com/us/app/proenti/id1450518501

KANTINAL -
Webi: www.kantinal.com
Instagram: https://www.instagram.com/kantinalcom/
Facebook: https://www.facebook.com/verakantinal/


Presim kontakt nga njerëz vërtet të interesuar për tu futur në industrinë e tregëtisë online.

Telefon: +355697004053
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione