Shite zgar me qymyr

350 EUR

Shitet nga: Dani 24 Maj 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shite zgar me qymyr ka dhe aspirimin inoksi esht shum e mir cmimi 350 euro i diskutushem
Leaflet
Në fillim