Publikuar: Korr 14 2022 06:40

Okazion kend per Bar - kaffe

LEK

Publikuar: Korr 14 06:40
Shikime: 59
Shitet kend per bar kafe gjendja thuajse i ri 3 muaj i perdorur shitet dhe i pjeshem.

Dimensioni : 455 cm * 310 cm. Lartesia e kendit 115 cm

Eshte i pershtatur qe mos te preki koka e klientit ne mur.

Kontakt : 0692426196
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione