Publikuar: Mar 15 2023 09:15

Jepen Me Qera, Kati 2 dhe Kati 3

Publikuar: Mar 15 09:15
Shikime: 114
Jepen me Qera, 2 ambiente me siperfaqe 200m2 secili kat, kati i dyte dhe i trete, ne qender te qytetit te Peqinit.

0674344443


nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
114
0674344443

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione