Shitet,Truall+Magazinë,Vaqarr

500 000 EUR

Shitet nga: Ani 12 Jan 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Disponojmë Truall dhe Magazinë për Shitje
Subjekti ndodhet në zonën e Vaqarrit dhe përbëhet nga:
• Një magazinë me sipërfaqje totale 1000m2
• Truall me sipërfaqje totale 2500m2 dhe
• Një ndërtesë me strukturë 3-katëshe me sipërfaqje ndërtimi 170m2.
Subjekti ndodhet buzë rruge,është i investuar dhe është një opsion ideal investimi.Mundësi shfrytëzimi për biznese të ndryshme.Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Leaflet
Në fillim