Dyqan Tek Rolandi Unaze e Re

10 000 EUR

Shitet nga: Gentjan 25 Mar 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet dyqan i madhesise 8.36 m2 me hipoteke. Me kontrate uji dhe dritash. Aktualisht i dhene me qera kompanise Abissnet . Pallati SAN TARA
Gentjan
0692423599
Leaflet
Në fillim