Ambjent biznesi me qera ne Tirane

3 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Eagles Estate 06 Sht 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Zona/Rruga : Ne Qender,Prane Bllokut

Per me shume informacione dhe foto vizitoni faqen:http://eaglesestate.com/sq/property/...tirane/id-0225

Mjedis biznesi me qera, mjedisi i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme. I ndodhur në katin e parë, është e organizuar, 3 dhoma gjumi, 2 dhoma të mëdha, 3 banjo dhe nje ballkon.
Sipërfaqja totale: 300m2. Mjedisi e vendosur në qendër të Tiranë, në Bllok
Eagles Estate
355662567777
Leaflet
Në fillim