Shitet/Nderrohet ose Jepet me Qera Dyqan

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Joan Construction 25 Shk 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet/Nderrohet ose Jepet me Qera Dyqan te Fresku Rruga e Thesari .Dyqani eshte i pajisur me Certifikate Pronesie dhe ka siperfaqe 60 m2.Eshte i pershtatshem per furre buke,salle lojrash,pastrimi kimik,Lloto sporti,internet .

Dyqani ka mundesi nderrimi me makina ose Apartamente te pajisura me certifikate pronesie.
Joan Construction
+355693062570
Në fillim