Shitet Dyqan ne Qender,Blv Zogu 1

125 000 EUR

Shitet nga: Agjensi Imobiliare "SARAJ" Dje 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Shitet Dyqan me sip,55.2m ne katin 0 te nje pallati te ri,aktualisht me qera deri ne fund te vitit.
Mund te perdoret per zyra avokatie,klinika etj.
Eshte afer qendres dhe me fasad xhami.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi i diskutushem.
Per me shume kontaktoni.
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
  Online
0694822228
Leaflet
Në fillim