Shitet dyqan 65 m2 me hipotek

0 EUR

Shitet nga: Edon Hidro 29 Pri 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Gjysma e dyqanit eshte e rrethuar me xhama duke i dhene shume drite dhe tejdukshmeri siperfaqes se dyqanit.
Edon Hidro
+355695854357

WhatsApp:
+355696801087
Në fillim