Okazion shitje dyqani!

Shitet nga: ardjan Dje 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

78 000 EUR

Adresa: lagja 6, rruga "Hysen Myshketa"
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ambjent dyqani, buze rruges me siperfaqr 56 m2, me hipoteke, aktualisht e dhene me qera 30,000 leke te reja.
Jane 2 ambjente dhe mundet te shitet edhe vetem njera nga pjeset.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim