Njoftimet e kompanisë Publikuar: Nën 28 2022 03:44

Jepet ambjent biznesi me qera - Lagjia 9, Korçë

Publikuar: Nën 28 03:44
Shikime: 1
Jepet ambjent biznesi me qera tek Lagjia 9, Korçë. Një nga zonat më të mira të qytetit. Një zonë e përshtatshme për të ngritur dhe zhvilluar biznesin tuaj. Ofron mundësi mjaft të mira.
Dyqani ka në sipërfaqe prej 50 m2. Ka mundësi për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme të biznesit.
Përshkrimi i linkut

Falcon Real Estate

Falcon Real Estate
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione