Publikuar: Korr 01 2020 05:58

Shitet ambjent sherbimi me sip.46+43.1m2

EUR

Publikuar: Korr 01 05:58
Shikime: 34
Shitet Ambjent Sherbimi ne qender te Shkodres me siperfaqe 46 + 43.1 m2, rruges per ne Rus, prane pallatit me hark, ne nje pallat te ri. Ndodhet ne katin nentoke, por ka ndricim natyral te mjaftueshem. Eshte e hipotekuar. Lartesia e katit eshte 2.6 m. Ky ambjent eshte i ndare ne dy pjese qe mund te funksionojne si te ndara nga njera tjetra ashtu edhe si nje e tere. Punimet jane teper cilesore. Eshte ideal per ambjent sherbimi dhe magazinimi. Cmimi 890 Euro/m2
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione