Publikuar: Tet 18 2020 12:07

Objekt afarist ne Kosove

Publikuar: Tet 18 12:07
Shikime: 102
Leshoj me qira 2 objekte ne ndertim e siper priten qe te perfundohen vitin e ardhshem ne Maj. 500m2 i ka 1 kat gjithesej jane 3 kate plus depo permas 1020m2 per veprimtari si depo (doganore,mallit,si sallon per mobile etj) pak a shum i pershtaten te gjitha veprimtarit perfshire edhe spitalet dhe depot e barnave kati i 3 mundet me u shfrytzu si restaurant
Lartsia e katit t1 eshte 4.40m kurse e katit te dyte dhe te trete o 4.10m
Na e kena nplan 3 kat po munet me shku deri n5 kat nuk ka problem se e ka statiken per te till
Po pa pas klient per 5 kat nuk kena dasht me qu aq nalt se jon tpakta ato kompani qe ju duhet objekt i tille
Per parking balle objekti kane 20m me 24m secili objekt kurse mbrapa objekti ka hapesire mjaftushem te madhe.
Per sa i perket vendit gjinden ne Llapnaselle Prishtine-Ferizaj km4 planifikohet te zgjerohen objektet gjithesej 12 objekte dhe do behet park biznesi. Eshte vendi perfekt per zhvillimin e qfardolloj biznesi pa perjashtime.
/////////////~~~//////////////~~~/////////////
Mercedes Audi Audi A6 Bicikleta Opel corsa biciklet Tiguan Mercedes Kombi iphone Lop lisi6-active Golf 4 golf Golf 6 Audi a3 opel astra Golf 3 Golf 2 Sprinter Vetura Traktor 3 Touran Pula BMW Golf 4 Passat golf 7 Opel bmw x5 Vetura Pasat Traktor bmw Audi A8 Bmw 530 Atv Audi A4 Golf 5 Polo Caddy Skuter pikap Bmw 320 Bager Atv Bager kombi Pikap dritare Dritare Shtylla Shtylla Dyer Skele skele Rimorkio Qeremide dyer banes me qira Shtylla Traktor Lt Kocka dritare Bager Skuter biciklet Golf 6 qeremide Qeremide Mercedes Gilindera gilindera dyer e dritare te plastikes Kamin Dritare Blloka Shtylla Tulla dyer dhe dritare Drrasa Tjegulla Plluma Rrethoja bager Lan lan Kocka Mercedes sprinter Golf 2 Kocka Bageri Bager tjegulla blloka lop Der frigorifer Materiale ndërtimi Skele Tjegulla Dyer dhe dritare plastike Rrethoja të parcelave Hidroizolime Shtylla betoni Materiale ndërtimore në Kosovë Materiale ndërtimi Materiale ndërtimore Material ndërtimor Prishtinë Materiale ndërtimi në shitje Tulla Blloka Cement Skela ndërtimi në shitje Skela ndërtimi Skela të përdorura në shitje Skela në shitje Blloka ndërtimi Blloka në shitje Blloka betoni Tjegulla për shtëpi Tjegulla në shitje Tjegulla betoni Tjegulla të përdorura në shitje


nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione