Publikuar: Maj 17 2021 03:13

OKAZION PAISJE SERVISI NE SHITJE

EUR

Publikuar: Maj 17 03:13
Shikime: 53
SHES SERVISIN PER ARSYE EMIGRIMI JANE TE GJITHA PAISJET E NJE SERVISI SHITEN TE GJITHA , DY URA KOPRESOR AJRI TUB AJRI PER PISTOLETAT ME VET MBLEDHJE 25METRA MORSET GOTA PER VERIFIKIM INJATORESH (PER CDOLLOJ INJATORI) POMP QESHIKON RRJEDHJET E UIT METEGJITHA TAPAT E NEVOJSHME POMP PER NXJERRJEN E AJRIT TE FRENAVE +FREKSJONI ETJ DY PISTOLETA AJRI (BOKSER) SUPER TE FUQISHME DY BANGO NGA 2.5M RAFTE PER TE VENDOS PJES CFARDO TAVOLIN ME RROTA QE KA GJITH CELSAT E MUNDSHEM KAMERAT E BISNESIT 4 COP BASHK ME MONITOR TAVOLINA ZYRE RAFTE VAJRASH REKLAMIM + CELSA QE JAN VEC KASETES + TE GJITHA KETO PJES JAN BLER TEREJA DHE JAN PERDORUR 9 MUAJ DHE JAN NE GJENDJE PERFEKTE + PJES MAKINASH QE JAN NE RAFTE TE VENDOSURA JAN TE GJITHA TE PERFSHIRA NE KETE CMIM
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione