Shiten Kompresor Industrial Silencioz FIAC

Shitet nga: leonard 10 Tet 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Shitet Kompresor Silencioz FIAC ,1 fazor , i perdorur dhe me sherbime te sapo bera. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim