Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 27 2023 02:16

Dinamo e re per Mitsubishi L200 ,L300 ,L400 2.5 diesel

Publikuar: Sht 27 02:16
Shikime: 5

2.5 (2477ccm) Diesel
4D56
PA5W
1995 - 2000
AMP: 75
Volt: for vehicles with 12V main current
Pulley Dia.: 79,0mm
Pulley Grooves: 2
MITSUBISHI
L400
2.5 (2477ccm) Diesel
4D56
PD5W
1995 - 2000
AMP: 75
Volt: for vehicles with 12V main current
Pulley Dia.: 79,0mm
Pulley Grooves: 2
MITSUBISHI
Montero
2.5 (2477ccm) Diesel
4D56
V24C
1993 - 2000
AMP: 75
Volt: for vehicles with 12V main current
Pulley Dia.: 79,0mm
Pulley Grooves: 2
MITSUBISHI
Montero
2.5 (2477ccm) Diesel
4D56
V24W
1993 - 1997
AMP: 75
Volt: for vehicles with 12V main current
Pulley Dia.: 79,0mm
Pulley Grooves: 2
MITSUBISHI
Montero
2.5 (2477ccm) Diesel
4D56
V24W/V44W
1993 - 2000
AMP: 75
Volt: for vehicles with 12V main current
Pulley Dia.: 79,0mm
Pulley Grooves: 2
MITSUBISHI
Pajero
2.5 (2477ccm) Diesel
4D56
MK II
V24C
1993 - 2000
AMP: 75
Volt: for vehicles with 12V main current
Pulley Dia.: 79,0mm
Pulley Grooves: 2
MITSUBISHI
Pajero
2.5 (2477ccm) Diesel
4D56
MK II
V24W
1993 - 1999
AMP: 75
Volt: for vehicles with 12V main current
Pulley Dia.: 79,0mm
Pulley Grooves: 2
MITSUBISHI
Pajero

MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop mundsi ndrrimi ndrrohet dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3
Përshkrimi i linkut

Auto-Tirana-Parts

Ju ofrojme VETEM Motorrino,Dinamo,Kompresor Klima te reja dhe te perdorura .
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Ju ofrojme VETEM Motorrino,Dinamo,Kompresor Klima te reja dhe te perdorura .
Tirane 0697727697
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697727697

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione