Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë këmbimi në shitje në Tiranë | Gjeni pjesë këmbimi të reja ose të perdorura

Makina juaj ka nevoj për shërbime? Jeni duke kërkuar pjesë për makinën tuaj? Jeni në vendin e duhur. Çdo ditë në MerrJep.al postohen mijra njoftime. Gjej pjesë këmbimi që ju nevojiten për makinën tuaj si: disqe, goma, pajisje teknike, pjesë këmbimi të përdorura dhe të reja për të gjitha markat e makinave në qytetin e Tiranës.


Blini pjesë këmbimi për makina të markave Ford, Mercedes-Benz, BMW, Toyota, Volkswagen, Opel, Audi dhe marka tjera.


Me vetëm një kërkim në kutinë e kërkimit ju do të gjeni pjesën që ju duhet.

14 Pri 14:03
Linku:
Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disqe 19 mercedes benz cls

500 EUR

Shitësit të Besuar
15 Pri 14:53
Linku:
Të tjera  ·  Tiranë

FENER LAZER SERIA 7 2016-2019

Sot 00:18
Linku:
Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

ROTOR Replica 19 Inch Okazion

650 EUR

Shitësit të Besuar

Sot 00:40 Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Shiten disqe 225/45/17 per vw audi

Sot 00:18
Linku:
Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

ROTOR Replica 19 Inch Okazion

650 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 00:18
Linku:
Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disqe 18 Inch Audi A3/A4/A6

350 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 00:17 Pjesë rezerve  ·  Tiranë

FENER A3

370 EUR

Dje 23:48 Pjesë rezerve  ·  Tiranë

fshirse xhamash volvo xc 60

200 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:13 Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Gramelina

180 EUR

Online
Dje 23:13 Rimorkio  ·  Tiranë

GANXHE LAND ROVER FREELANDER 2

280 EUR

Dje 22:57 Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Timon ML W164

150 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:33 Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

DISQE DHE GOMA 245 40 R19 ME GOMA TE REJA

850 EUR

Dje 22:21 Auto sallon Të tjera  ·  Tiranë

LOOK AMG ML63 2010-2012 ORIGJINAL

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 22:21 Auto sallon Të tjera  ·  Tiranë

DISQE HUMMER H2 17 ORIGJINALE

2 000 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:21 Auto sallon Të tjera  ·  Tiranë

MBRAPAKOLP GL 2007-2010

500 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:21 Auto sallon Të tjera  ·  Tiranë

POMPAQI SABRATORI PER S8 2005-2009

500 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:21 Auto sallon Të tjera  ·  Tiranë

MOTOR BMW E63 N62 BLLOK OSE PJESET 645Ci 745i

1 300 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:17 Auto sallon Të tjera  ·  Tiranë

DINAMO SUBARU FORESTER

420 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:07 Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disqe R 18 Audi Volkswagen Golf etj origjinal

500 EUR Çmimi me zbritje

Dje 21:47 Pjesë rezerve  ·  Tiranë

kapak baderish actros

100 LEK

Dje 21:29 Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disqe Nr 15 Benz 203 etj original ne gjendje te mir

17 000 LEK

Dje 21:20 Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disqe Bmv seria 5, X5 etj pothuajse te rinj origjinal

37 000 LEK

Dje 21:17 Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

4 goma pireli 215 / 60 / 17 pothuajse te reja

20 000 LEK

Dje 21:15 Të tjera  ·  Tiranë

Marmite Akrapovic BMW GS

550 EUR

Online
Dje 21:08 Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disqe Goma 205/55/16

340 LEK

Online

Ndodh shpesh që makinat të kenë probleme dhe difekte. Ndoshta do ju duhet dhe të ndërroni pjëse të ndryshme të saj. Shumë herë pjesët janë të vështira për tu gjetur në qytetin e Tiranës dhe kërkojnë shumë kohe. Në qoftë se koha juaja është e limituar ne e kemi zgjidhjen. Ju mund të kurseni kohen dhe energjin tuaj dhe përseri te keni nje makine funksionale. Zgjidhja eshte te beni nje kerkim ne platformen MerrJep.al .Pjesë këmbimi të përdorura ose pjesë këmbimi të reja të markave të ndryshme të makinave si: Ford, Mercedes-Benz, Opel, Volkswagen, Toyota etj. Kërkoni për Pjesë këmbimi të përdorura ose pjesë këmbimi të reja në Tiranë të ndryshme si: Goma dhe bandzhe, pjesë rezervë, paisje GPS dhe shumë pjesë këmbimi të tjera.


Blini pjesë këmbimi të reja ose pjesë këmbimi të përdorura


Në faqën e webit merrjep.al mund të gjeni çdo gjë që dëshironi për makinën tuaj. Në qoftë se makina juaj ka një difekt apo ju duhet të ndërroni një pjesë, nuk ka nëvojë të shkoni në dyqanet e pjeseve të këmbimit, të pyesni e të largoheni që aty për t’ju drejtuar një dyqani tjetër ndoshta përsëri për të mos gjetur pjesën e këmbimit që po kërkoni.


Tashmë është akoma dhe më e lehtë. Ju mund të beni thjesht një kërkim për pjesë këmbimi në shitje dhe të gjeni pjesën e këmbimit në shitje që ju përshtatet.


Në këtë faqe do të gjeni dhe pjesë këmbimi të reja dhe pjesë këmbimi të përdorura.


Nëse jeni biznes që operoni më pjesë këmbimi në shitje, ju mund të nxirrni pjesët e kembimit te reja ose pjese kembimi te perdorura tashmë në platformen tone, duke reklamuar biznesin tuaj dhe gjithashtu rritur shitjet e biznesit tuaj. Gjithashu nese jeni nje individ qe keni paisje kembimi te cilat nuk i perdorni mund t'i shisni ne website.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione