Honda Varadero

3 000 EUR

Shitet nga: Honda Varadero 05 Gush 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Komuna
Vlorë
Motoçikleta
Terren/Offroad
Prodhuesi
Honda
Modeli
GLX
Shitet Honda Varadero Viti 2002 ,ne gjendje perfekte motorrike dhe estetike ,shitet per arsyje mos pordorimi ,motorri nuk eshte perdorur fare ne shqiperi ,ka qen i mbyllur ne garazhd .me dokumenta te rregullta shqiptare dhe i targuar ,eshte i rregullt per jasht .cmim pak i diskutushem .3000 Euro
Honda Varadero
0699869997
Leaflet
Në fillim