Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Vlorë

Adly , 1
Aeon , 4
Aixam , 1
Aprilia , 58
Baotian , 2
Barossa , 2
Benelli , 4
Piaggio , 1
BMW , 23
BRP , 1
Burelli , 2
Cagiva , 5
Dinli , 1
Ducati , 20
Gilera , 14
GOES , 1
Honda , 170
Husaberg , 1
Husqvarna , 5
Hyosung , 1
Jawa , 9
Kawasaki , 87
Kingway , 1
KTM , 17
Kymco , 20
Lifan , 22
Luxxon , 1
Malaguti , 32
MBK , 1
Mz , 3
Online , 3
Peugeot , 5
PGO , 1
Piaggio , 97
Polaris , 2
Shineray , 19
Suzuki , 82
SYM , 11
TGB , 1
Triumph , 1
Vespa , 44
Yamaha , 187

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:43 Të tjera , Vlorë

Shitet motor Modenas Kriss

40 000 LEK

Sot 07:00 Skuter , Vlorë

OKAZION����

2 300 EUR

Dje 20:53 Skuter , Vlorë

BMW C600 SPORT 650CC 2015

5 000 EUR

Dje 16:18 Kros/Enduro , Vlorë

shitet cz

600 EUR Çmimi me zbritje

Dje 16:18 Kros/Enduro , Vlorë

honda slr okazjon

1 300 EUR

28 Mar 13:21 Skuter , Vlorë

Honda sh 300

28 Mar 13:20 Skuter , Vlorë

Honda sh 300

28 Mar 12:46 Skuter , Vlorë

Ifiniti 110 super

1 100 EUR

26 Mar 16:28 Skuter , Vlorë

Shitet piaggo beverly 300 cc

4 500 EUR

24 Mar 11:49 Kros/Enduro , Vlorë

shitet cross

1 400 EUR Çmimi me zbritje

23 Mar 18:00 Skuter , Vlorë

Vespa LX125 ie

2 800 EUR

23 Mar 18:00 Skuter , Vlorë

Vespa GTV 250ie

4 000 EUR Çmimi me zbritje

22 Mar 19:25 Kros/Enduro , Vlorë

Bmw R1200 GS 2008

4 500 EUR

22 Mar 08:34 Të tjera , Vlorë

Motor okazion 110 cc

850 EUR

20 Mar 23:46 Skuter , Vlorë

�� Okazion ��City Coco

850 EUR Çmimi me zbritje

20 Mar 00:29 Sportiv , Vlorë

1700

1 700 LEK

19 Mar 23:22 Kros/Enduro , Vlorë

Marmit per GS1200

200 EUR

19 Mar 23:08 Skuter , Vlorë

Yamaha x-city 300

1 900 EUR

15 Mar 01:12 Skuter , Vlorë

Honda integra

5 500 EUR

13 Mar 16:43 Sportiv , Vlorë

Biciklete

10 000 LEK Çmimi me zbritje

13 Mar 16:32 Sportiv , Vlorë

Biciklete

10 000 LEK Çmimi me zbritje

06 Mar 18:12 Të tjera , Vlorë

Motorr

400 LEK

03 Mar 08:48 Të tjera , Vlorë

Kawasaki kazer

50 000 LEK

18 Shk 08:59 Skuter , Vlorë

Shitet Skuter per femij

30 LEK

17 Shk 12:05 Skuter , Vlorë

Shitet malaguti 160 4kosh

900 EUR

16 Shk 17:23 Skuter , Vlorë

Shitet X-XMAX 125 !

1 950 EUR

Viti: 2007
16 Shk 16:16 Skuter , Vlorë

Vespa LXV 125cc (Special edition) OKAZION

2 500 EUR Çmimi me zbritje

15 Shk 22:18 Të tjera , Vlorë

Kawasaki

1 500 EUR

15 Shk 13:43 Motoçikleta (mbi 50cc) , Vlorë

Shitet motorr me 4 goma

3 500 LEK

07 Shk 21:13 Kros/Enduro , Vlorë

Motocross 250 cc

1 700 EUR

07 Shk 17:53 Sportiv , Vlorë

Biciklete origjinale

1 500 EUR

07 Shk 17:39 Skuter , Vlorë

Piaggio liberty

750 EUR

06 Shk 18:59 Skuter , Vlorë

Suzuki Burgman 400AN

1 600 EUR Çmimi me zbritje

01 Shk 20:42 Skuter , Vlorë

VESPA PX 150cc SHITET ose NDEROHET

1 111 EUR

20 Jan 11:37 Kros/Enduro , Vlorë

Motocross 250 cc

2 000 EUR

20 Jan 11:34 Touring , Vlorë

Motor 55cc

680 EUR

16 Jan 08:01 Kros/Enduro , Vlorë

KTM 640

1 350 EUR

14 Jan 20:28 Kros/Enduro , Vlorë

KTM 640

1 450 EUR

11 Jan 20:28 Chopper/Coustom , Vlorë

Chopper 2000cc

16 000 EUR

04 Jan 21:32 Skuter , Vlorë

VESPA PX 150cc SHITET ose NDEROHET

2 500 EUR

19 Dhj 09:34 Skuter , Vlorë

Skuter

200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione