Publikuar: Nën 14 2021 04:36

Shitet Scooter elektrik 32 KM/H premier

LEK

Publikuar: Nën 14 04:36
Shikime: 143
I prodhuar nga nje grup universitaresh ne itali, ky produkt do ju le pa fjale, me nje cilesi maksimale. Me nje shpejtesi prej 32 km/h maximale dhe 32 km kapacitet baterie, nuk ka konkurues per kete cmim. Disponon drita senjalistike para dhe mbrapa, dhe ofron 3 kategori te ndryshme vozitje: eco, per nje udhetim te gjat e te kenaqshem 12 KM/H, dynamic 24 KM/H, dhe sport qe mberrin shpejtesin maksimale prej 32 KM/H! Disponohet shitja dhe me shumic, trasporti mund ta organizojm ne, ose mund ta beni ju! Vjen nga Italia, brenda nje jave pune ju vjen ne shtepi, nese ndodheni ne Itali, mund tjua dergojm ne per vetëm 3 dit me korrier ekspress! Cmimi individual eshte 40.000 leke okazion premier, cmimi shumices mund te diskutohet! Per cdo informacion, mos nguroni te kontaktoni ne whatsapp ose ne telefon, 0694778217, ju mirpresim!
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
143
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 1380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694778217

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione