Gjenerator Eko Tek

35 000 LEK

Shitet nga: Franci 19 Dhj 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Honda
Shes gjenerator EkoTek per prodhimin e energjise elektrike. 200cc 6.5 hp(kuaj fuqi) Eshte ne gjendje super te mire dhe shume ekonomik. I jane bere te gjitha sherbimet e duhura si karburatori i ri, vaji, filtri, dhe litari ndezes. Eshte blere para 2 vjetesh ne greqi 580 euro. Arsyeja qe shitet eshte sepse nuk e perdor me. Cmimi eshte i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim