Publikuar: Korr 02 2023 10:08

Vw Golf 6 1.4 Tsi 170 Hp Sapo ArdhurAutomatic

EUR

Publikuar: Korr 02 10:08
Shikime: 5
🔱Shitet Vw Golf 6 🔱
- VW Golf 6 1.4 TSI Benzin (170 HP)
- Kambio Automatike 7G (Comfort, Sport, Tronic +/-)
- Viti 20009/2010
- 202.000 KM Origjinale Me te drejte Kontrolli
- Pilot automatik
- Drita automatike
- Pasqyra palosje
- Kompjuter bordi
- Komanda ne timon
-Marsha ne Timon +/-
-Sensor parkimi origjinal Para Mbrapa
- Celsa origjinal 2 Cope
- Interiori shume i paster
- Sendile kamoshi
- Sistem Media Player me ekran , AUX, USB, Radio, SD card, Bluetooth,
- Pasqyra me drrita dhe rezistence
- Sistemi i muzikes shume i paster
- Klima dixhitale bizonale
- Kompjuter bordi multifunksional
- Dritat me ulje-ngritje deri ne 4 pozicione
- Xhama te zinj
- Disqe 17” me goma te reja (2021)
- Vaj filtra te sapo nderruara ( Vaj Castrol)
-Stopa Led Matrix
- Dogane te paguar,
- Makina eshte ne gjendje te perkryer Super Pasterti Dhe estetik gati per c’do kontroll! Eshte shume ekonomike!
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696743715

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione