Publikuar: Jan 31 2020 08:09

Shitet ML 280 CDI

EUR

Publikuar: Jan 31 08:09
Shikime: 1
Shitet urgjent ML 280 cdi full opsion,nje vit e targuar ne shqiperi,fundi i 2006,gjendja motorrike dhe fizike e shkelqyer,letrat te paguara deri ne dhjetor 2020,ka nevoje vetem per nderrim vaj,filtra, asgje tjeter...!Mund te nderrohet me ndonje A class 2002-2003 automatik...!Per me shume:cel 0698371803
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698371803

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione