Publikuar: Korr 06 2022 12:22

Shitet ~ Benz 200 ~ Nafte ~ Manuale

LEK

Publikuar: Korr 06 12:22
Shikime: 9
Shitet Benz-Mercedes, me dokumenta deri në fund të gushtit 2022, kolaudimi gusht 2023. Në gjëndje të mirë motorike dhe xhenerike. Motori 200 naftë, disqe alumini Borbet, goma 90%. Shitet për arsye mos përdorimi. Çmimi 150 000 lekë.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
9
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione