Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 11 2024 07:52

Okazion Bmw X5 F15 Look M 3.0 Benzin 15

EUR

EUR
Publikuar: Qer 11 07:52
Shikime: 32
BMW X5 35i 3.0 benzine twinpower turbo 320hp M Sport
-35i 3.0 benzine twinpower turbo pa takse lluksi
- Viti i prodhimit : 2015
-Ngjyra e Blu i Erret.
- Kilometra : 209097 KM Origjinale Me Garanci
- Tavan xhami Panoramik
- Automatike 8G (Comfort, Sport, Tronic +/-), Marshe ne timon F1 (+/-)
- Kamera 360 grad
- Sensor parkimi (shfaqet makina ne ekran)
- Sensor shiu
- Sensor dritash
- Makina ofron luks, prezencë, komoditet, adrenaline, teknologjine e fundit, etj
- KeyLess Go (Hapje-mbyllje e makines me celes ne xhep, dhe (Start-Stop)ndezje-fikje pa perdorur celsin)
- AUTO HOLD i mban frenat vet ne trafik
- Sistem ECO (fiket në trafik)
- BMW Drive select (Perzgjedh nje nga 4 karakteristikat e makines ECO Pro, Comfort, Sport, Sport+ qe ndryshojne performancen e makines, konsumin, suspensionin dhe kohen e nderrimit te marsheve
- Autonomous Distronic (Makina ka radar qe detekton rrugen dhe makinat para dhe ecen vete duke i vendosur ju distancen)
- Blind Spot Assistant (Te tregon ne pasqyre kur te parakalosh)
- Pre Safe Control (Makina reagon ne rast aksidenti)
- Kroskot dixhital
- Kompjuter bordi multifunksional, i komandueshem me ane te komandave ne timon
- Mundesi lidhje direkt me koncensionarin e BMW online (ConnectedDrive)
- Led Ambient origjinal tek dyert, tek kembet dhe tek sendilet, ne shum ngjyra te ndryshme
- Sistem muzike Harman Kardon
- Pasqyra me palosje elektrike, Pasqyra me memorje
- Klima dixhitale katerzonale
- Sistem Multimedia me ekran te madh, CD, AUX, USB, Radio, Telephone, DVD, Bluetooth, bagazhier me 6CD
- Interiori lekure ngjyrë e ZEZE shume i paster
- Sedilje me ngrohje para-mbrapa, Sendile me levizje elektrike dhe memorje, Sendile me fryrje-shfryrje, Sendile me thyerje, Sendile me zgjatje (vendi uleses) -- Makina eshte 5 vendeshe. - Timon me levizje elektrike dhe memorje, Timon me ngrohje
- Hapje-mbyllje e bagazhit me buton
- Fener me rrathë (angel eyes) origjinal BMW, Ndricimi është i gjithi Xeon dhe Led ,super full
Cmimi 22800 Euro Pak I Diskutushem
Per me shume Info Kontakto 0696859459
Përshkrimi i linkut
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
32
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696859459

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione