Publikuar: Gush 24 2017 11:24

BMW 525 D Super Gjendje

EUR

Publikuar: Gush 24 11:24
Shikime: 6
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer si nga ana estetike dhe motorike,
Makines jane bere te gjitha sherbimet nuk ka nevoje per asnje gje mund ta kontrolloni ku te deshironi.
Audio CD,DVD,AUX, TEL, Navigator i madh, Clima Digitale, Pasqyra me palosje dhe me led, dhe antiverbuese, Xhama te zinje origjinal,Xenon bi Xeno, Dritat e gjata Led me nje ndricim super, Pilot Automatik,Komanda ne timon, timon ///M Power, Sensor dritash, Sensor shiu, te kater gomat te reja 100%,Disqe 18, Sedilje elektrike, Tapiceri lekur e zeze shum e paster, Sensor parkimi,
Makines sapo eshte bere full service nuk ka nevoje per gjen me te vogel
Per me shume info tel 0662083007
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355662083007

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione